Guadeloupe

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Guadeloupe

Nemovitosti na prodej v Guadeloupe

Guadeloupe je zámořské departement, je nedílnou součástí Francie. Jako součást území Evropské unie a eurozóny. Euro je jeho oficiální měnou. Je to malý ostrov a zdá se, že není dobré místo k nákupu nemovitostí na prodej v Guadeloupe, ale to není realita.

Guadeloupe je francouzské zámořské území s motýlovitým tvarem. Je složen ze skupiny ostrovů nacházejících se na jihu Karibského moře ..

Guadeloupe je pro pevninu ve Francii, co je Havaj pro Spojené státy americké. Většina občanů je směsicí Evropanů, Afričanů a východních Indů a mluví pouze mateřským jazykem, kreolským antilským a francouzským. Takže pokud se rozhodnete investovat své peníze do nemovitostí na prodej v Guadeloupe, mohlo by to být nejlepší období.

Je to oblíbená turistická destinace mezi francouzskými turisty. Více než 80% návštěvníků pochází z Francie. Jakmile to Američané trochu navštěvovali.

Guadeloupe je tak bzučivý, že zpráva US News & World Report je druhým nejlepším místem pro návštěvu v Karibiku v roce 2017. Kromě toho společnost National Geographic uvedla své ostrovy jako jednu ze tří nejlepších destinací na světě pro kulturu.

Sektor nemovitostí na Guadeloupe zůstává zachován ve srovnání s ostatními karibskými státy. Ve skutečnosti byla průměrná cena nemovitostí určených k prodeji na prodej v Guadeloupe ve druhé polovině roku 2017 pouze 161 063 EUR.

V Baie Mahault a Petit Bourg se prodejní ceny nemovitostí pohybovaly od 1 341 do 3 156 za čtvereční metr, zatímco domy se pohybovaly od 1 394 EUR do 2 917 EUR za metr čtvereční. v H2 2017.

Od Goyave až po špičku Malendure na západním pobřeží Basse-Terre mohou kupující koupit byty za 662 eur za 2411 za metr čtvereční. zatímco domy se prodávají za 1 414 eur až 2 269 za metr čtvereční. během stejného období.

V roce 2017 vzrostl prodej bytových nemovitostí o 2,8% oproti předchozímu roku.

Guadeloupe je známý jako ostrov motýlů kvůli tvaru dvou hlavních ostrovů: Basse-Terre na západ a Grande-Terre na východ, oddělený úzkým kanálem Rivière-Salée. Guadeloupe má dobré pláže a cestovní ruch je stále důležitější.

  •  
    Přesun na Guadeloupe. Zahraniční a žijí v Guadeloupe.

      Ostrov Antily, známý po celém světě pro svou nedotčenou krásu, je dnes protagonistou malý kousek ráje! Nakonec přišla dobrá sezóna a mnozí si mysleli, že odjíždějí na výlet nebo se dokonce natrvalo přestěhují do nového národa. Motivace patří mezi nejrozmanitější, protože víme, že každý kupující ...

 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB